در حال بارگذاری

درس شصت و یکم تکنیکال

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 آموزش تحلیل تکنیکال 682 بازدید

فیبو ناچی Fibonacci


نکات تکمیلی :


معمولا مهمترین یا بعبارتی بهتر، متداول ترین روش رسم خطوط فیبوناچی استفاده از سقف قیمتی و کف قیمتی ایجاد شده در یک تایم فریم می باشد . که آنها را بررسی نمودیم . روشهای دیگری نیز برای رسم این خطوط وجود دارند که عبارتنداز :
در یک روند صعودی بجای استفاده از کف قیمتی بعنوان نقطه اول ، از یک قله بعنوان نقطه اول تا قله دیگر و یا دره دیگر بعنوان نقطه دوم یا از یک قله و یا دره بعنوان نقطه اول تا سقف قیمتی بعنوان نقطه دوم استفاده می شود.
در یک روند نزولی بجای استفاده از سقف قیمتی بعنوان نقطه اول از یک دره بعنوان نقطه اول تا دره ای دیگر و یا قله ای دیگر به عنوان نقطه دوم یا از یک دره و یا قله بعنوان نقطه اول تا کف قیمتی بعنوان نقطه دوم استفاده می شود.
سعی کنید این خطوط را براساس چند حداقل و حداکثرمختلف رسم نمایید. دراین حالت سطوح منطبق یا نزدیک به هم از اعتبار بیشتری برخوردارند مخصوصا اگر با یک سطح حمایت یا مقاومت قیمتی منطبق شوند. یک الگوی متداول دراین رابطه بدین صورت می باشد : در روندهای صعودی حداکثرها مشترک (نقطه دوم) و حد اقل ها (نقطه اول) متفاوت انتخاب شوند. در روندهای نزولی حداقل ها مشترک (نقطه دوم) و حداکثرها (نقطه اول) متفاوت انتخاب شوند.
 


جهت ثبت نام در دوره های آموزشی کارگزاری بانک سامان با شماره  ذیل تماس حاصل فرمایید :
دفتر تهران- 021-88795358 

شما مي توانيد برنامه دوره هاي آموزشي و سرفصل کلاسها را در آدرس زير مشاهده نماييد:
http://club.samanbourse.com/blog/2016/12/---classregistration
 

 
برگرفته از: http://telegram.me/boursamooz