در حال بارگذاری

چگونه عضو باشگاه مشتریان بانک سامان شوم ؟

شنبه 22 اردیبهشت 1397 سوالات متداول 1235 بازدید

جهت عضویت در باشگاه مشتریان بانک سامان کافیست نسبت به افتتاح حساب کاربری در کارگزاری بانک سامان   با یکی از روش های زیر اقدام نمایید .

 

روش حضوری :


مشتری حقیقی :

.با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی مدرک تحصیلی ( فقط برای کسانی که در خواست استفاده از خدمات معاملات آنلاین دارند) و کپی صفحه اول دفترچه حساب بانکی به شعب کارگزاری بانک سامان در تهران، اصفهان، زنجان، مشهد و کیش مراجعه نمایید

جهت اطلاع از آدرس و تلفن دفتر مرکزی و شعب کارگزاری بانک سامان به لینک زیر مراجه فرمایید و یا عدد 5 را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید ، در صورتی که نام شهر شما در لیست وجود نداشت نام استانتان را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید.

مشتری حقوقی :

نماینده شرکت با در دست داشتن برگه معرفی نامه روی سربرگ ،
درخواست کد سهامداری بر روی سربرگ خطاب به کارگزاری بانک سامان
، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیات مدیره ،
اساسنامه و آگهی تاسیس و تغییرات روزنامه رسمی
به کارگزاری مراجعه نموده و پس از انجام مرحله احراز هویت اعضای هیات مدیره و صاحبان امضای مجاز نیبت به افتتاح حساب کاربری اقدام می شود

جهت اطلاع از آدرس و تلفن دفتر مرکزی و شعب کارگزاری بانک سامان به لینک زیر مراجه فرمایید و یا عدد 5 را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید، در صورتی که نام شهر شما در لیست وجود نداشت نام استانتان را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید.
 

سامانکس(افتتاح حساب غیرحضوری) :

شما با استفاده از #سامانکس دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای افتتاح حساب کاربری معاملات بورس ندارید.شما با طی کردن چند گام ساده به سامانه ی معاملات بورس دسترسی پیدا می کنید!
 فقط کافیست عدد 88 را به 100048312 ارسال کنید! بقیشو بسپرین به سامانکس
 

پس از افتتاح حساب با مراجعه به منوی پنل باشگاه مشتریان در صفحه ی اصلی وب سایت باشگاه مشتریان شرکت کارگزاری بانک سامان   روی گزینه " هنوز حساب کاربری ندارم ! " کلیک نموده و نسبت ایجاد حساب کاربری در سامانه باشگاه مشتریان اقدام نماییدو از طرح های مختلف و مزایای ویژه ی این باشگاه بهره مند گردید.
 

از اینکه در خدمت شما باشیم خرسندیم !