• اطلاعات بیشتر
  • اطلاعات بیشتر

باشگاه مشتریان چیست؟

سهامداران و افراد مرتبط با بازار سرمایه علاوه بر خدمات رایج کارگزاری های این بازار, نیازهایی در این حوزه دارند مانند اعتبار، آموزش، تحلیل و مشاوره که این نیازها تنها بخشی از نیازهای اساسی این مشتریان می باشد. فلسفه وجودی باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان رفع این نیازها و ایجاد محیطی برای فعالیت و پیگیری خواسته های مشتریان این کارگزاری می باشد. علاوه بر این خدمات طیف وسیعی از هدایا نقدی و غیر نقدی هم برای اعضا در نظر گرفته شده است که بدون پرداخت هیچ هزینه ای اعضا می توانند از این پاداش ها استفاده کنند.

خدمات متمایز باشگاه مشتریان

کسب امتیاز بر اساس مدار

مشتریان کارگزاری می‏توانند با توجه به مدار خود در باشگاه، از امتیازات ویژه ای در معاملات روزانه سهام بهره‌مند شوند. امتیازات پس از انجام هر معامله خودکار محاسبه می‌شود.

اختصاص بسته‌های اعتباری

بجای دریافت وجه نقد خود از باشگاه می‌توانید آن را صرف دریافت اعتبار مالی از کارگزاری بانک سامان نمایید! مدت تسویه اعتبارهای دریافتی از سه ماه تا دوازده ماه است!

رویال کارت مشتریان

دریافت تخفیف تا 50 درصد در بیش از 2000 فروشگاه در تهران و شهرستانها. شما با استفاده از رویال کارت می توانید بیشتر از مبلغ موجودی در این فروشگاهها خرید نمایید.

خدمات مشاوره‌ای - تحلیلی

دریافت سیگنال بورسی، بررسی حمایت و مقاومت سهام، ارائه گزارش‌ها و اطلاعات سودمند آتی سکه با خرید بسته‌های مشاوره‏ای- تحلیلی موجود در باشگاه مشتریان سامان.

انتخاب پاداش های متنوع

پاداشهایی تعریف شده در سیستم باشگاه بسته به میزان امتیاز و رده شما متفاوت خواهد بود، هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید پاداش بیشتر و با ارزش تری دریافت خواهید کرد.

شرکت در مسابقات روزانه

مسابقات باشگاه هر روز با سوالات تحلیلی بازار سرمایه و با جوایز امتیازی در خدمت شما خواهد بود! دانسته‌های خود را با سایر اعضا باشگاه به چالش بکشید!

 

355075

بیشترین امتیاز کسب شده در معاملات
 

250

بیشترین امتیاز کسب شده در مسابقات
 

21

تعداد پاداش های موجود
 

7

تعداد دسته بندی های پاداش