سامانه معاملاتی اینترنتی (آفلاین) چیست؟

 

معاملات اینترنتی در بازار بورس اوراق بهادار روز به روز در حال گسترش است به گونه اي که سهامداران به جاي مراجعه به دفاتر کارگزاري جهت ارائه درخواست خرید و فروش، می توانند از طریق اینترنت درخواست خود را ارائه نمایند. انجام معاملات در بورس به صورت الکترونیک سبب افزایش سرعت عملیات، کاهش بوروکراسی و مهمتر از همه کاهش هزینه هاي معاملات شده و بدین ترتیب سهولت مشارکت در بازار سهام، سبب رونق بورس و کارآیی شبکه اقتصادي می شود.

در این روش سرمایه گذار با انعقاد قرارداد با کارگزار کد کاربری و رمز عبور دریافت می کند و با ورود به سامانه معاملات اینترنتی می تواند سفارش خود را بدون مراجعه حضوری انجام دهد. همچنین دریافت و پرداخت وجه نیز از طریق همین درگاه و بدون مراجعه حضوری قابل انجام است. معاملات اینترنتی این امکان را فراهم می کند تا شما سفارش خود را در ساعاتی غیر از ساعتهای رسمی گشایش بازار ارسال نمایید. اما به لحاظ سرعت ارسال سفارش به هسته یک قدم از معاملات آنلاین عقب تر است.

  1. صرفه جویی در وقت
  2. ارتقاء کیفی معاملات
  3. افزایش پوشش جغرافیایی
  4. افزایش سرعت در انجام معاملات
  5. ارسال سفارش خرید یا فروش در هر ساعت از شبانه روز
  6. دریافت یا واریز وجه در کوتاه ترین زمان
  7. پیگیري وضعیت سفارشات از طریق سایت
  8. نمایش وضعیت حساب ( خرید و فروش، دریافت و واریز وجه ) از طریق سایت
  9. تشکیل سبد سهام شخصی و مشاهده تغییرات آن

1. روش حضوری :

مشتری حقیقی :

با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی مدرک تحصیلی ( فقط برای کسانی که در خواست استفاده از خدمات معاملات آنلاین دارند) و کپی صفحه اول دفترچه حساب بانکی به شعب کارگزاری بانک سامان در تهران، اصفهان، زنجان، مشهد و کیش مراجعه نمایید.

مشتری حقوقی :

نماینده شرکت با در دست داشتن برگه معرفی نامه روی سربرگ 
درخواست کد سهامداری بر روی سربرگ خطاب به کارگزاری بانک سامان
اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیات مدیره 
اساسنامه و آگهی تاسیس و تغییرات روزنامه رسمی
به کارگزاری مراجعه نموده و پس از انجام مرحله احراز هویت اعضای هیات مدیره و صاحبان امضای مجاز نیبت به افتتاح حساب کاربری اقدام می شود.

جهت اطلاع از آدرس و تلفن دفتر مرکزی و شعب کارگزاری بانک سامان به لینک زیر مراجه فرمایید و یا عدد 5 را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید، در صورتی که نام شهر شما در لیست وجود نداشت نام شهرتان را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید.

https://samanbourse.com/branches_list

2. روش غیر حضوری :

اگر فرصت مراجعه حضوری را ندارید از خدمات #افتتاح_حساب_غير_حضوري ما استفاده کنید (فقط در تهران)

كافيست شماره 88 را به شماره پيامك ١٠٠٠٤٨٣١٢  پيامك نماييد . كارشناس پذيرش با هماهنگي قبلي به محل شما مراجعه مي كند و در محل شما برایتان افتتاح حساب کاربری می نماید
.

كسب اطلاعات بيشتر و اعلام آدرس تلفني :
تماس با خط مستقيم ٠٢١٨٨٧٩٥٣٥٨

با شما در تمايز پيشتازيم !

منتظر حضور شما در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان هستیم!

با تشکر