رویال کارت چیست ؟

 

یکی از پاداشهای جدید باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان است که به صورت انحصاری توسط کارگزاری بانک سامان ارائه می شود و اعضای باشگاه می توانند با استفاده از آن از مزایا و تسهیلات خاصی استفاده نمایند.

1. دریافت تخفیف تا 50 درصد در بیش از 2000 فروشگاه در شهر تهران و شهرستانها که همگی از فروشگاههای معتبر و برند در صنف خود هستند. در واقع شما با استفاده از رویال کارت می توانید بیشتر از مبلغ موجودی کارتتان که به عنوان پاداش شارژ شده در این فروشگاهها خرید نمایید.

دانلود لیست فروشگاههای طرف قرارداد برای ارائه تخفیف

لازم به ذکر است که این کارت در سایر فروشگاهها و تمامی پرداختهای اینترنتی (بدون تخفیف) هم قابل استفاده است.

2. قابلیت برداشت و واریز وجه همانند یک کارت بانکی

3. استفاده به عنوان کارت شناسایی اعضای باشگاه مشتریان جهت شناسایی اعضای وفادار باشگاه و استفاده از آن در طرحهای آتی

برای دریافت رویال کارت چگونه اقدام کنم؟

اگر مشتری کارگزاری بانک سامان هستید، می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان در هنگام انتخاب پاداش، رویال کارت را به عنوان پاداش انتخاب نمایید.

1. روش حضوری :

مشتری حقیقی :

با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و مدرک تحصیلی ( فقط برای کسانی که در خواست استفاده از خدمات معاملات آنلاین دارند) به شعب کارگزاری بانک سامان در تهران، اصفهان، زنجان، مشهد و کیش مراجعه نمایید.

مشتری حقوقی :

نماینده شرکت با در دست داشتن برگه معرفی نامه روی سربرگ ، درخواست کد سهامداری بر روی سربرگ خطاب به کارگزاری بانک سامان، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیات مدیره ، اساسنامه و آگهی تاسیس و تغییرات روزنامه رسمی به کارگزاری مراجعه نموده و پس از انجام مرحله احراز هویت اعضای هیات مدیره و صاحبان امضای مجاز نیبت به افتتاح حساب کاربری اقدام می شود.

آدرس دفتر پذیرش مرکزی جهت مراجعه حضوری : تهران، خیابان آفریقا، پایین تر از جهان کودک، نبش کوچه بیست و پنجم، ساختمان شماره ٢۹، طبقه همکف

2. روش غیر حضوری :

اگر فرصت مراجعه حضوری را ندارید از خدمات #افتتاح_حساب_غير_حضوري ما استفاده کنید (فقط در تهران)

كافيست به شماره پيامك ١٠٠٠٤٨٣١٢ نام و آدرس خود را پيامك نماييد ، كارشناس پذيرش با هماهنگي قبلي به محل شما مراجعه مي كند و در محل شما برایتان افتتاح حساب کاربری می نماید.

كسب اطلاعات بيشتر و اعلام آدرس تلفني :

تماس با خط مستقيم ٠٢١٨٨٧٩٥٣٥٨

با شما در تمايز پيشتازيم !

منتظر حضور شما در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان هستیم!

با تشکر