سامان، پیشتاز دهمین نمایشگاه، بورس، بانک و بیمه
 
دهمین نمایشگاه، بورس، بانک بیمه در حالی دیروز در مورخ 29 فروردین 96 به کار خود پایان داد که کارگزاری بانک سامان  با معرفی چند محصول بار دیگر پیشتازی خود در صنعت را اثبات نمود.
کارگزاری بانک سامان در راستای اهداف توسعه ای شرکت در  نمایشگاه امسال پس از چندین ماه تلاش و برنامه نویسی تیم فناوری اطلاعات خود توانست نرم افزار معاملات آنلاین اختصاص خود با نام سامان پیشتاز را رونمایی کند.
این نرم افزار که از روز اول نمایشگاه جهت تجربه ی مشتریان در اختیار کاربران مراجعه کننده قرار داده شد، در روز دوم نمایشگاه و با حضور ده ها خبرنگار، طی یک کنفرانس خبری رسما رونمایی شد.
 
 
پس از رونمایی، سامان پیشتاز همانطور که پیش بینی می شد مورد توجه بسیاری از کارشناسان فناوری اطلاعات  و فعالان بازار سرمایه قرار گرفت.


 
  
 حضور مدیران ارشد سازمان بورس از جمله ریاست محترم سازمان جناب اقای دکتر شاپور محمدی و جناب آقای دکتر عراقچی معاونت محترم فناوری اطلاعات سازمان بورس و سایر مدیران
 

این نرم افزار که در نسخه ی اولیه ، بزودی و در ماههای آتی به صورت عملیاتی در اختیار کاربران قرار میگیرد دارای ویژگیهای منحصر بفردی بشرح ذیل است :
يكپارچه بودن نرم افزار هاي معاملاتي آنلاين، اينترنتي و آتي سكه و باشگاه مشتريان در يك صفحه
دسترسي همزمان به امكانات در كسري از ثانيه
سرعت بالا و توانمندي ويژه در ارسال درخواستهاي با حجم بالا
دسترسي به تحليلگر به صورت آنلاين در نرم افزار معاملاتي
دسترسي به امكانات تحليل تكنيكال پيشرفته با امكانات انحصاري سامان پيشتاز
ارايه تحليل هاي آنلاين اماري وضعيت بازار داخلي و جهاني جهت تصميم گيري سريع و همه جانبه
و ...
 
بورسآموز محصول دیگر کارگزاری بانک سامان در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس بود ، این کتابچه ی الکترونیکی ، راهنمایی است برای کلیه علاقه مندان به بورس و سرمایه گذاری که برای ورود به این عرصه نیازمند آشنایی با اصول و مقدمات هستند.
این کتابچه که در راستای کمپین سرمایه گذاری سبز سامان تنها به صورت الکترونیکی و فقط در نمایشگاه رایگان ارائه شد، مورد استقبال بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفت .
این کتابچه به زودی  در کلیه ی شعب شرکت کارگزاری بانک سامان در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.


 
 
 اما این پایان کار نبود ، سامان محصولی جدید دیگر هم داشت !
پس از ماهها تلاش طرح مشترک کارگزاری بانک سامان و بیمه سامان به منظور ارائه خدمات بیمه ای ویژه به مشتریان کارگزاری بانک سامان رخداد مهم دیگری بود که برای اولین بار در صنعت کارگزاری رخ داد.
قرارداد این طرح در کنفرانس خبری روز 28 فروردین 96 با حضور جناب آقای ضرابیه مدیر عامل محترم بیمه سامان و جناب آقای مهراور مدیرعامل محترم کارگزاری بانک سامان رسما منعقد شد و دو طرف ابراز امیدواری کردند که این حرکت ، موجب شروع فرآیندی نوین در عرصه خدمت رسانی به بازار سرمایه گردد.
در این طرح، بیمه سامان مشتریان کارگزاری بانک سامان را در حوزه های بیمه ی خودرو، درمان، خانه ی سبز ( منزل) ، و مسافرتی و ... بیمه می کند.


 
 
 
دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در مورخ 29 فروردین نمایشگاه به کار خود پایان داد و سامان توانست با معرفی سه محصول جدید پیشتازی خود در این عرصه را بار دیگر اثبات نماید.

 
اما همه ی این موفقیت ها ، تنها بدلیل آن است که شما مشتریان گرامی ما را همواره مورد حمایت خود قراردادید و این خدمات پاسخی در حد توان به محبت های بیکران شماست.
با شما در تمایز پیشتازیم!