در حال بارگذاری

گزارش روزانه بازار بورس – 23 آبان ماه 1396

سه شنبه 23 آبان 1396 گزارش روزانه بازار 296 بازدید
 
امروز سه شنبه 23 آبان 1396 ؛ شاخص کل با 117.2 واحد معادل 0.13 درصد افزایش نسبت به روز قبل به 87.949 واحد رسيد. ارزش کل معاملات 383 میلیارد تومان بود که از این مقدار نزديك به 179 میلیارد تومان آن مربوط به سهم های بورسی و مابقی معاملات مربوط به بازار فرابورس بودند. بيشترين تاثير مثبت بر شاخص کل را نماد فولاد با 41.3 واحد و بیشترین تاثیر منفی را نماد جم با (11.5) واحد بر جاي گذاشتند و شاخص فرابورس با 1.6 واحد افزایش نسبت به روز قبل به 989 واحد رسید که شپاس با 0.87 واحد بیشترین تاثير مثبت را بر شاخص فرابورس بر جاي گذاشت.

حجم پایین نقدینگی فعال در بازار؛ معاملاتی کم رمق و خسته کننده را به دنبال داشته و امروز نز در بیشتر گروه های بازار شاهد جوی متعادل و آرام بودیم و شاخص کل با رشدی اندک در آستانه ورود به کانال 88 هزار واحدی قرار گرفت. در گروه خودرویی در ابتدای صبح شاهد با پیشتازی خپارس شاهد تقاضای بالایی بودیم اما در ادامه روز با عقب نشستن خریداران و افزایش عرضه ها شاهد متعادل شدن معاملات در بیشتر نمادهای گروه بودیم. در گروه سیمان شرکت های سیمانی واقع در غرب کشور امروز نیز پرتقاضا بوده و همان ابتدای صبح به صف خرید رسیدند و در ادامه با افزایش تقاضا در گروه شاهد رنج مثبت و تشکیل صف های خرید در بیشتر نمادهای گروه بودیم.

ادامه تقاضای بالا در نماد بنو، تقاضای بالا در نمادهای سرچشمه و وکادو در گروه سرمایه گذاری ها، معامله نماد دارویی دشیری تا چهار هزار تومان، حجم بالای معاملات غشهداب و صف خرید شدن آن، فشار فروش بالا در نمادهای قندی، صف فروش کمنگنز و عرضه صف خرید کپرور از جمله نکات قابل توجه امروز بازار بود.

​براي مشاهده متن كامل گزارش روزانه بازار كليك كنيد

دانلود فایل 739 کیلو بایت