سيستم #تحلیلگر_پشتیبان_ مدار_ سامان چيست؟

 

مشتريان عضو باشگاه مشتريان كارگزاري بانك سامان مي توانند در صورتی که در هر زمان نیاز به مشاوره ی تحلیلی داشته باشند، با ورود به باشگاه مشتريان (مدار سامان) از طريق منوی اصلی پنل کاربری خود تحلیلگر آنلاین را به روش زیر انتخاب نموده و از خدمات تحلیلی استفاده نمایند.

با انتخاب این گزینه، لیست تحلیلگران فعال و آنلاین برای شما به نمایش در می اید که شما می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. (مطابق شکل)

با انتخاب هر کدام از تحلیلگران آنلاین، در صورتی که حداقل ده امتیاز در حساب کاربری خود داشته باشید می توانید با تحلیلگر مشورت نمایید.

تحلیلگر در صورتی که آنلاین باشد به شما پاسخ می دهد و در صورتی هم که در آن لحظه آنلاین نباشد ، به محض آنلاین شدن به شما پاسخ می دهد.

توضیح : در صورتی که به عملکرد تحلیلگر و یا امتیاز مربوطه اعتراض و یا انتقادی داشتید می توانید از طریق سیستم تیکت پشتیبانی پنل کاربریتان درخواست خود را به تیم پشتیبانی ما اعلام نمایید.

اما برای مشتریان برتر:

مدار سامان به مشتریان برتر خود، جهت استفاده از مشاوره های تحلیلی اختصاصی خط مستقیم تلفن اختصاص می دهد، تا در هر لحظه امکان دسترسی به یک مشاور تحلیلی برای این افراد فراهم باشد. مشتری برتر به صورت ماهانه و از بین بالاترین امتیازات باشگاه انتخاب می شوند.

1. روش حضوری :

مشتری حقیقی :

با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی مدرک تحصیلی ( فقط برای کسانی که در خواست استفاده از خدمات معاملات آنلاین دارند) به شعب کارگزاری بانک سامان در تهران، اصفهان، زنجان، مشهد و کیش مراجعه نمایید.

مشتری حقوقی :

نماینده شرکت با در دست داشتن برگه معرفی نامه روی سربرگ
درخواست کد سهامداری بر روی سربرگ خطاب به کارگزاری بانک سامان
اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیات مدیره
اساسنامه و آگهی تاسیس و تغییرات روزنامه رسمی
به کارگزاری مراجعه نموده و پس از انجام مرحله احراز هویت اعضای هیات مدیره و صاحبان امضای مجاز نیبت به افتتاح حساب کاربری اقدام می شود.

جهت اطلاع از آدرس و تلفن دفتر مرکزی و شعب کارگزاری بانک سامان به لینک زیر مراجه فرمایید و یا عدد 5 را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید ، در صورتی که نام شهر شما در لیست وجود نداشت نام شهرتان را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال نمایید.

سایر شعب کارگزاری بانک سامان در شهرستانها

2. روش غیر حضوری :
اگر فرصت مراجعه حضوری را ندارید از خدمات #افتتاح_حساب_غير_حضوري ما استفاده کنید (فقط در تهران)
كافيست  عدد 88 را به شماره پيامك ١٠٠٠٤٨٣١٢  پيامك نماييد ، كارشناس پذيرش با هماهنگي قبلي به محل شما مراجعه مي كند و در محل شما برایتان افتتاح حساب کاربری می نماید.

كسب اطلاعات بيشتر :
تماس با خط مستقيم ٠٢١٨٨٧٩٥٣٥٨

با شما در تمايز پيشتازيم !

منتظر حضور شما در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان هستیم!
با تشکر